Víte, že i na kvalitním pojištění se dá ušetřit? Stačí si udělat revizi ve stávajících pojistných smlouvách nebo sjednat nové a lepší pojištění. Ušetřit tak ročně můžete až tisíce korun. V dnešním článku vám poradíme, jak na to.

Využijte srovnávač 

Ceny pojištění se liší pojišťovna od pojišťovny. Není proto dobré vzít hned první nabídku, kterou dostanete. Například při využití srovnávače pojištění RIXO.cz, vždy dostanete minimálně tři varianty pojištění, u povinného ručení a havarijního pojištění šest, vytvořené na míru vašim požadavkům. Pokud si ani tak nevyberete, nebo si nejste jistí, kterou nabídku využít, rádi s vámi vše doladí experti na daný typ pojištění. 

Uvádějte své osobní údaje 

Ve chvíli, kdy si chcete srovnat co nejlepší a nejvýhodnější nabídky pojištění, své osobní údaje uvádějte ideálně včetně rodného čísla nebo data narození. Díky tomu, že srovnávač zná rodné číslo klienta, umí si u pojišťoven zjistit, zda má nárok na slevu a výhodnější pojištění. U autopojištění je to nezbytné pro vypočítání bonusů.

Pravidelná kontrola pojištění 

Existuje mnoho lidí, kteří za své pojištění platí zbytečně moc. Důvodem je to, že si svou pojistku neaktualizují a spoléhají na to, že jsou pořád dobře pojištění. Pokud patříte mezi ty klienty pojišťoven, kteří hlavně smlouvu na pojištění vozidla nechali už několik let ležet ladem, měli byste si ověřit aktuální nabídku své pojišťovny i celkovou situaci na pojistném trhu. Můžete tak nejen ušetřit, ale navíc získat i lepší podmínky, jak být lépe pojištěn. RIXO.cz vám zdarma a online smlouvy zkontroluje, vyhodnotí a případně doporučí lepší.

Srovnejte si životní pojištění  

Málo koho napadne, že existuje i srovnávač životního pojištění. RIXO.cz vám srovná životní pojištění od několika pojišťoven a nabídne vám to ideální. Velmi často se totiž stává, že za stejná rizika zaplatí klient u několika pojišťoven velmi rozdílnou částku. RIXO.cz klientům jako jediní nabízí možnost si srovnat životní pojištění od několika renomovaných pojišťoven a vybrat si tu nejlepší variantu.

Odměna za dobrý bezškodný průběh

Mnoho pojišťoven nabízí také slevy pro dlouhodobé zákazníky. Pojišťovny o své zákazníky bojují, a proto musí reagovat výhodnými nabídkami pro stávající klienty. Např. u pojištění vozidla jsou to bonusy za bezškodný průběh neboli dobu bez nehody.

S RIXO.cz si vždy můžete vybrat z několika variant nejvýhodnějšího povinného ručení a havarijního pojištění. Vybranou nabídku si sami můžete online upravit tak, aby plně odpovídala vašim požadavkům.

Na nic nečekejte a srovnejte si nejvýhodnější nabídky autopojištění právě teď. 

Jsme online pojišťovací služba, která zajistí, že jsou naši klienti vždy pojištěni správně a nejvýhodněji. Klademe si za cíl pojištění udělat nejpřehlednější, nejvýhodnější a nejrychlejší.