Srovnat si nabídky povinného ručení a havarijního pojištění od několika pojišťoven se Češi už naučili. Na RIXO.cz si ale můžete online srovnat také nabídky životního pojištění. Během pár minut dostanete několik nabídek od renomovaných pojišťoven, abyste si mohli vybrat pro vás to ideální pojištění.

Velmi často se stává, že za obdobně nastavená rizika v životním pojištění, může klient zaplatit u několika pojišťoven velmi rozdílnou částku. Rozhodli jsme se proto, dát našim klientům možnost si jednoduše online srovnat nabídky životního pojištění a pojištění osob a vybrat si pro ně to ideální,“ říká Martin Ždímal z RIXO.cz.

Ačkoliv patří životní pojištění a pojištění osob mezi komplikované finanční produkty, díky RIXO.cz se nemusíte bát, že byste v jeho srovnání udělali chybu. Celý proces je velmi rychlý a jednoduchý, navíc se vždy můžete obrátit na specialistu, který vám po telefonu rád se vším pomůže.

                                                   CHCI SI SROVNAT ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ 

Kdy je dobré si sjednat životní pojištění: 

Životní pojištění není spoření. Primárním účelem životního pojištění je krytí závažných rizik, která nás mohou během života potkat a způsobit tak dlouhodobý dramatický pokles příjmů. Nikdo dopředu neví, zda se mu stane vážný úraz, onemocní nebo se stane invalidním a nebude moci na 100 % vykonávat svou profesi, a tím plnohodnotně zajistit sebe a svou rodinu. 

Finanční krytí v době, kdy se pojištěnému něco stane, nebo dokonce zemře je hlavním smyslem životního pojištění. Pokud jste single nebo nemáte finanční závazky, určitá rizika životního pojištění zpravidla moc řešit nemusíte. Zde se jedná hlavně o riziko smrti, protože na vás není závislá další osoba. Ve chvíli, kdy založíte rodinu, vezmete si hypotéku nebo třeba auto na leasing, stane se komplexní životní pojištění nezbytné k tomu, aby v případě nešťastné události, plnohodnotně pokrylo vaše finanční potřeby a potřeby vaši rodiny.  

Jsme online pojišťovací služba, která zajistí, že jsou naši klienti vždy pojištěni správně a nejvýhodněji. Klademe si za cíl pojištění udělat nejpřehlednější, nejvýhodnější a nejrychlejší.