Mobilní aplikace RIXO vám usnadní život. Můžete si v ní srovnat a rovnou sjednat všechny typy pojištění na pár kliků. Pojistné smlouvy se vám v ní navíc automaticky uloží, a vy tak budete mít ve svých dokumentech jednou pro vždy pořádek. Nově v aplikaci najdete také asistenční kartičku ke svému cestovnímu pojištění.

Srovnávač RIXO.cz jako jediný na trhu vyvinul mobilní aplikaci, díky které máte všechny pojistné smlouvy a nezbytné dokumenty uloženy přehledně na jednom místě. Když si přes nás sjednáte cestovní pojištění, automaticky uložíme všechny dokumenty včetně asistenční kartičky do mobilní aplikace RIXO. Není proto potřeba, abyste si  před dovolenou cokoliv tiskli, nebo složitě hledali v e-mailu. 

Mobilní aplikaci si můžete jednoduše a zdarma stáhnout v App Store i Google Play. Stačí do vyhledávání v daném internetovém obchodě napsat „RIXO“. 

Stejně jako smlouvy a dokumenty k cestovnímu pojištění, se vám do aplikace automaticky uloží také ostatní pojistky, které jste si přes RIXO.cz sjednali. Uložit si do svého účtu ale také můžete stávající pojistné smlouvy. 

 

                                                        Sjednat cestovní pojištění

 

Jsme online pojišťovací služba, která zajistí, že jsou naši klienti vždy pojištěni správně a nejvýhodněji. Klademe si za cíl pojištění udělat nejpřehlednější, nejvýhodnější a nejrychlejší.