Často se nám ptáte, jak si díky RIXO.cz srovnáte a sjednáte výhodné povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění majetku nebo životní pojištění.

Podívejte se na reportáž v pořadu Typy ptáka Loskutáka, kde si moderátor Tomáš Krejčíř povídal s Martinem Ždímalem, produktových a technickým ředitelem RIXO.cz

A abyste se u nás lépe orientovali, sepsali jsme pro vás pár základních rad a typů, jak si na RIXO.cz jednotlivá pojištění srovnat tou nejideálnější cestou. 

Povinné ručení a havarijní pojištění

1. Zadejte registrační značku vozidla a RIXO.cz za vás doplní technické údaje o vašem vozidle
Díky tomu nemusíte technické údaje složitě hledat ve vašem techničáku. 

2. Doplňte pár údajů o sobě
To je proto, abychom vám mohli do nabídky zahrnout všechny vaše dosavadní bonusy.

3. RIXO.cz vám ukáže tři pro vás nejvýhodnější nabídky 
Když si jednu z nich vyberete, klikněte na „Mám zájem“.

4. Do mailu vám obratem dorazí nová pojistná smlouva
Jakmile ji zaplatíte, se stane aktivní.
 
5. Pojistnou smlouvu vám uložíme do vašeho RIXO účtu, pokud budete chtít
Pojistku už nebudete muset nikdy hledat. Automaticky vám ji uložíme do vašeho RIXO účtu a vy ji tak budete mít vždy po ruce ve vašem mobilu.  
 
6. Každý rok vaši smlouvu zkontrolujeme
Staráme se o to, abyste byli vždy správně pojištěni. Až se bude blížit výročí vaší pojistky, tak ji překontrolujeme a dáme vám vědět, zda jste stále dobře pojištěn a neplatíte zbytečně moc. 

Pojištění majetku 

1. Vyberte si, zda chcete pojistit dům, chatu nebo bytovou jednotku
K pojištění nemovitosti je vždy dobré si sjednat také pojištění domácnosti, které kryje škody na vybavení vaši nemovitosti. 

2. Vyplňte, kde se nemovitost nachází 
Abychom mohli vaši nemovitost správně ocenit a zohlednit všechna rizika, potřebujeme vědět, kde se nachází. 

3. Doplňte potřebné údaje o vašem majetku 
Čím přesnější budete, tím lepší nabídku vám můžeme poskytnou. Vy si tak budete moci být jistí, že bude váš majetek správně pojištěn a v případě nehody nepřijdete o finanční plnění. 

4. Na závěr nám napište několik údajů o vás
Abychom vás mohli s nabídkou na míru kontaktovat, potřebujeme se o vás něco dozvědět. Nebojte se, zabere to jen pár minut. 
 
5. Novou smlouvu najdete v mailu nebo ve svém RIXO účtu 
Pokud si pojistku sjednáte, automaticky vám ji zašleme do vašeho mailu. Pokud budete chtít, tak vám ji také uložíme do RIXO účtu. 
 
6. Každý rok vaši smlouvu zkontrolujeme 
Staráme se o to, abyste byli vždy správně pojištěni. Až se bude blížit výročí vaší pojistky, tak ji zkontrolujeme a dáme vám vědět, zda jste stále dobře pojištěn. Nemůže se vám tak stát, že bude váš majetek podpojištěn a vy v případě pojistné události přijdete až o miliony korun. 
 
 
Životní pojištění 
1. Napište nám něco o sobě 
RIXO.cz je unikátní v tom, že vám pomůže sjednat životní pojištění z pohodlí domova. Abychom jej pro vás mohli vytvořit na míru, potřebujeme se o vás něco dozvědět. 

2. Vyplňte krátký dotazník o vašem životním stavu 
Sestavili jsme krátký dotazník, ve kterém se dozvíme vše potřebné o vašem zdravotní stavu, abychom vám mohli nabídnou kvalitní životní pojištění. Budeme moc rádi, když ho vyplníte co nejpřesněji. 

3. Konzultace s expertem na životní pojištění 
Díky vstupnímu formuláři známe prvotní představu o vašich potřebách. Nyní s vámi potřebujeme probrat všechny důležité detaily, abychom vám připravili nabídku životního pojištění dle vašich představ a k vaší naprosté spokojenosti. 

4. Novou smlouvu najdete v mailu nebo ve svém RIXO účtu 
Pokud si pojistku sjednáte, automaticky vám ji zašleme do vašeho mailu. Pokud budete chtít, tak vám ji také uložíme do RIXO účtu. 

Jsme online pojišťovací služba, která zajistí, že jsou naši klienti vždy správně pojištěni. Klademe si za cíl správu pojištění zjednodušit, zpřehlednit a zefektivnit. Klient si u nás může také sjednat nové pojištění.