Pojišťovací služba RIXO.cz spouští novou komunikační kampaň. Služba nově klientům nabízí online srovnání všech typů pojištění. Prostřednictvím plyšové postavy Rixa postupně představí celé portfolio služeb i benefity, které nabízí.

Donedávna bylo RIXO.cz především službou, která klientům díky unikátní technologii kontroluje pojištění a umí jim doporučit lepší. Nyní k tomu přidává další nadstavbu a tou je srovnání a prodej všech typů pojištění. A právě tento druh služby nyní prostřednictvím nové reklamní kampaně společnost komunikuje. 

„Pojišťovnictví není mezi lidmi dobře vnímané. Potřebovali jsme proto vytvořit komunikační linku, která milou a výraznou formou odprezentuje, co klientům nabízíme a jaká je naše konkurenční výhoda,vysvětluje Ondřej Hlásek, CMO RIXO.cz a doplňuje v čem je služba jiná oproti konkurenci: „Díky vlastním technologiím umíme klientovi srovnat autopojištění, pojištění majetku, odpovědnosti i životní pojištění. A jak je našim dobrým zvykem, všechny procesy co nejvíce automatizujeme. Takže např. nabídky pojištění majetku dostane klient prakticky obratem, což nikdo jiný na trhu nedělá.

Za kreativním nápadem a supervizí stojí agentura WERK.CAMP v čele s Martinem Přikrylem.

Chtěli jsme vytvořit co nejjednodušší koncept, protože ani samotná služba není komplikovaná. A vzhledem ke kategorii, o kterou neprojevují lidé pravidelně zájem, jsme věděli, že musíme mít vizuál, který zaujme na první pohled. Proto jsme přišli s ideou Rixa jako postavy, která prezentuje výhody tohoto srovnávače pojištění. Rixo je postava, která věci vidí jednoduše, má smysl pro humor a je i trochu frajer. Je to ten, za kým si můžete jít pro radu, protože se v pojištění vyzná,vysvětluje Martin Přikryl. 

Umělecký návrh loutky ztvárnil Matěj Pospíšil, loutku vyrobili a vodili loutkaři z Animation People, režie se ujali Mods a za kamerou byl Tomáš Sysel. Vše vzniklo v produkci Honzy Vrtílka a Kristýny Černé z Filmservice.

Kampaň poběží v televizi a onlinu od konce listopadu 2020. 

 

Jsme bezplatná online pojišťovací služba, která lidem srovná všechny typy pojištění. Srovnat a sjednat si u nás můžete povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti i životní pojištění. Zkontrolujeme také kvalitu vašich stávajících pojistných smluv a uložíme je na jedno místo – do klientské aplikace.