Jsme první pojišťovací služba, která srovná nabídky všech typů pojištění. Jako jediní srovnáváme online také nabídky životního pojištění a ukážeme vám reálné nabídky několika pojišťoven. V mnoha případech díky RIXO.cz můžete za dobu trvání pojištění ušetří až desetitisíce.

Češi se zatím naučili řešit online cestovní pojištění a autopojištění. Jiné typy pojistek řeší spíše s pojišťovacím agentem nebo na přepážce v pojišťovně. V RIXO.cz lidem ukazujeme, že všechna pojištění jde vyřešit přes internet. Novinkou je online srovnání životního pojištění, kdy služba jako první na trhu nabízí srovnání nabídek od několika pojišťoven. 

Od roku 2018 pracuje 25členný vývojový tým na vlastní technologii, díky které jsme již nyní schopni automatizovat procesy v pojišťovnictví a klientovi nabídnout sjednání pojištění zcela online cestou. Pomůžeme mu správně nastavit pojistné krytí a následně zobrazíme pro něj ty nejvýhodnější nabídky, které mezi sebou navíc přehledně srovnáme,vysvětluje Martin Ždímal, technický a produktový ředitel RIXO.cz. 

RIXO.cz vyvinulo platformu, která umí jako jediná na trhu dle profilu klienta doporučit, jaké rizika potřebuje pojistit. „Využíváme široké produktové know-how a scoringový nástroj, abychom klientovi navrhli optimální krytí. Následně se online ptáme jednotlivých pojišťoven na konkrétní nabídky, které díky našemu vlastnímu produktovému katalogu porovnáváme mezi sebou a ihned je online ukážeme klientovi,“ dodává Martin Ždímal. 

 

                                                   CHCI SI SROVNAT ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ 

 

 

Proč by si měl klient srovnat životní pojištění?

Málokdo ví, že při obdobném pojistném krytí může klient od několika pojišťoven dostat cenově odlišnou nabídku životního pojištění, a to může výrazně zasáhnout do rodinného rozpočtu. Úspora i několik stovek korun měsíčně je u tohoto typu pojištění velmi podstatná, vzhledem k tomu, že se sjednává na dlouhou dobu. Za dvacet let tak může klient zbytečně zaplatit i několik desítek tisíc korun. 

Doposud neměl klient o cenách životního pojištění přehled a velmi těžko se k nim dostával. Když si chtěl sám srovnat nabídky, musel rovnou do pojišťoven nebo za poradci. Což byl běh na dlouhou trať. My jsme se to rozhodli změnit a díky pokročilé technologii nabízíme klientům online nabídky životního pojištění od několika předních českých pojišťoven,říká Martin Ždímal. 

 
 

Jsme online pojišťovací služba, která zajistí, že jsou naši klienti vždy pojištěni správně a nejvýhodněji. Klademe si za cíl pojištění udělat nejpřehlednější, nejvýhodnější a nejrychlejší.