Potřebujete si sjednat nové životní pojištění, ale nechce se vám nikam chodit? Neradi vyplňujete složité formuláře a dohledáváte si potřebné údaje? My v RIXO.cz pro vás máme řešení. S námi si životní pojištění sjednáte jednoduše online.

Jak na to? Stačí vyplnit jednoduchý vstupní formulář a náš expert na životní pojištění vás bude kontaktovat ohledně ideální nabídky právě pro vás. Jednodušší a rychlejší už to být nemůže, co říkáte? 😊

Vyzkoušejte si sjednat životní pojištění online

4 důvody proč mít životní pojištění

Pracovní neschopnost

Pokud v důsledku úrazu nebo nemoci zůstanete v pracovní neschopnosti, může to znamenat ztrátu měsíčních příjmů. Pojištění pracovní neschopnosti vám pomůže tuto ztrátu pokrýt.

Závažná onemocnění

V případě onemocnění, které si vyžádá delší léčbu či pobyt v nemocnici, toto pojištění dokáže pokrýt nadstandardní výdaje spojené s léčebnými výlohami i ztrátu příjmů v důsledku léčby.

Invalidita

Zajištění rizika invalidity je nezbytným pilířem životního pojištění. Pojistná částka by měla být nastavena tak, aby si klient v případě invalidity udržel svůj životní standard až do důchodového věku.

Smrt z jakýchkoli příčin

Pojištění dokáže zabezpečit rodinu v případě úmrtí. Pojistná částka by měla odpovídat takové výši, aby v případě smrti pojištěného byla jeho rodina dostatečně zabezpečena a nezůstaly jí žádné závazky.