Jsme unikátní srovnávač pojištění, díky kterému si můžete nejrychleji sjednat to nejvýhodnější autopojištění.

Znají to úplně všichni. Chcete si sjednat povinné ručení nebo havarijní pojištění a předem víte, že to bude dlouhý a nepříjemný proces – nekonečné hovory se zprostředkovateli pojištění a vyplňování nepřeberného množství údajů. Výsledkem je pak mnohdy velké množství nesrozumitelných nabídek autopojištění. 

Proto jsme v RIXO.cz přišli s originálním řešením. Díky němu můžete uzavřít smlouvu, aniž byste museli absolvovat nějaký telefonický hovor. Celý proces od nabídky do sjednání lze vyřešit jednoduše online, za několik minut v mobilu nebo z počítače. Navíc vám porovnáme produkty více pojišťoven, takže vám nabídneme několik pro vás výhodných variant pojištění, mezi kterými si můžete vybrat. 

Podívejte se na video, jak sjednání jednoduše a online vyřešil pan Ondřej. 

 

S RIXO.cz si vždy můžete vybrat z několika variant nejvýhodnějšího povinného ručení a havarijního pojištění. Zároveň jsme připraveni vám vybranou nabídku upravit dle vašich individuálních požadavků. 

Na nic nečekejte a srovnejte si nejvýhodnější nabídky autopojištění právě teď. 

Jsme online pojišťovací služba, která zajistí, že jsou naši klienti vždy správně pojištěni. Klademe si za cíl správu pojištění zjednodušit, zpřehlednit a zefektivnit. Klient si u nás může také sjednat nové pojištění.