Mít dobré pojištění, neplatit moc, a přitom být kvalitně pojištěný. To je základní princip každé pojistné smlouvy, ale bohužel ne samozřejmost. Podle dat, která máme v RIXO.cz k dispozici, má špatně nastavenou pojistnou smlouvu až 70 % našich klientů. Co s tím? Zkontrolujte si všechny své smlouvy zdarma a online. Navíc jednoduše z pohodlí vašeho domova.

Online aplikace smlouvy zdarma vyhodnotí

Naše aplikace RIXO.cz vaše pojistné smlouvy zkontroluje bez nutnosti navštěvovat pobočku pojišťovny nebo si zvát pojišťovacího agenta domů. Dále také najde výhodnější nabídky na trhu. „Pomáháme lidem vylepšit jejich pojistné smlouvy a udělat jim jednou pro vždy pořádek v pojištění. Zdarma zkontrolujeme smlouvy od jakékoliv pojišťovny,“ popisuje ředitel RIXO.cz Aleš Žárský. Jak vše funguje? Celý proces lze shrnout do 5 jednoduchých kroků.  

Bezplatná registrace

 Služba je dostupná v internetovém prohlížeči nebo si stáhněte aplikaci do vašeho mobilního telefonu. Nejprve je třeba se zaregistrovat pomocí e-mailové adresy .

Nahrání smlouvy

Pojistnou smlouvu či smlouvy pak můžete nahrát jednoduše do svého účtu. Intuitivní uživatelské rozhraní vás snadno navede. Celý proces zabere jen několik minut. Případně nám můžete poskytnout plnou moc, a my vaši smlouvu získáme přímo od pojišťovny. 

Kontrola kvality smluv

Vyhodnocení, zda jsou smlouvy správně nastavené, jestli kryjí vše, co je potřeba nebo nejsou předražené, provádí chytrá technologie i proškolený odborník. „Do kontroly jsou zahrnuty stovky různých parametrů, jako jsou výluky, spoluúčasti či odlišné územní platnosti a rizika,“ popisuje Aleš Žárský. Systém pak vše ohodnotí na stupnici od 1 do 10 (10 je nejlepší) a barevně označí, která smlouva je výhodná, a kterou by bylo lepší vyměnit.

Návrh výhodnějšího řešení

„Vylepšení“ nemusí vždy znamenat jen získání levnější pojistky. Někdy může být výhodným řešením výrazné zlepšení kvality pojištění za stejnou cenu, kterou platíte. Někdy se ale podaří obojí najednou. S případnou výměnou či aktualizací stávající smlouvy vám pak aplikace může pomoci. „Rozhodnutí je ale zcela na vás, nikdo vás nebude k ničemu nutit,vysvětluje Žárský.

Pomoc a upozornění na důležitá data

Své smlouvy si také můžete kdykoliv stáhnout, smazat nebo požádat o pomoc při řešení pojistné události. U všech digitalizovaných smluv naše služba také hlídá důležité milníky. Včas vás například upozorní na blížící se datum, kdy je možno pojistku aktualizovat, vylepšit nebo úplně vyměnit.  

Jsme online pojišťovací služba, která zajistí, že jsou naši klienti vždy správně pojištěni. Klademe si za cíl správu pojištění zjednodušit, zpřehlednit a zefektivnit.