Pomáháme lidem vylepšit jejich pojištění a jednou pro vždy udělat pořádek v jejich pojistných smlouvách.

Online aplikace smlouvy zdarma vyhodnotí a doporučí lepší

Naše aplikace RIXO.cz vaše pojistné smlouvy zkontroluje bez nutnosti navštěvovat pobočku pojišťovny nebo si zvát pojišťovacího agenta domů. Dále také najde výhodnější nabídky na trhu. 

Zkontrolujeme smlouvy od jakékoli pojišťovny. Nové pojištění dovedeme nabídnout od velké části pojišťoven na trhu a neustále pracujeme na rozšiřování nabídky,“ říká Aleš Žárský z RIXO.cz 

Co je to RIXO index

RIXO index je expertní ohodnocení kvality pojistných smluv. Jeho cílem je co nejobjektivněji jedním číslem zhodnotit, jak moc je daná pojistná smlouva dobrá. 

RIXO index vychází z porovnání rizik a dalších parametrů jako jsou výluky, spoluúčasti či odlišné územní platnosti rizik. Například u aut je to více než 320 parametrů. Takové množství informací je pro lidi nesrozumitelné. Proto jsme pomocí velmi složitého výpočtu shrnuli všechny tyto parametry do jediného čísla – RIXO indexu, který jednoznačně na stupnici od 1 do 10 ukáže, jak si smlouva stojí v porovnání s jinými možnostmi na trhu.

Jsme online pojišťovací služba, která zajistí, že jsou naši klienti vždy správně pojištěni. Klademe si za cíl správu pojištění zjednodušit, zpřehlednit a zefektivnit.