Jsme RIXO.cz. Bezplatná online pojišťovací služba nové generace založená na unikátní IT technologii. Díky tomu vám online zkontrolujeme kvalitu pojistných smluv a uložíme je na jedno místo do vašeho klientského účtu. Vy tak budete mít vždy a všude přehled o svých pojistných smlouvách ze všech pojišťoven.

Velkou výhodou naší služby je, že už nemusíte chodit do pojišťovny nebo se scházet se svým pojišťovacím agentem. Všechno rychle a zdarma vyřešíte online z pohodlí svého domova.

Proč je dobré využívat službu RIXO.cz?

Zjistili jsme, že až 70 % lidí má pojištění špatně nastavené, nebo smlouva není aktuální a nekryje všechna rizika. Pak se stává, že pojišťovna vzniklou škodu neproplatí. Další častou chybou je to, že lidé platí za své pojištění mnohem více, než by měli. S naší aplikací RIXO.cz se to stát nemůže. Smlouvy zdarma zkontrolujeme, vyhodnotíme a upozorníme na jejich nedostatky. Navíc hlídáme jejich aktuálnost. 

V čem je RIXO.cz jiné než pojišťovny?

Jsme zcela online, šetříme klientům čas i peníze a staráme se o to, aby byli stále správně pojištění. Naše služba je na kontrole a vyhodnocování pojistných smluv založena

Každou smlouvu, kterou do aplikace nahrajete zdarma zkontrolujeme a vyhodnotíme. Vy se tak velmi rychle dozvíte klady a zápory, které vaše smlouva má v porovnání s jinými na trhu. Hlídáme výročí pojistných smluv a včas nabízíme lepší alternativy. 

Jak služba funguje?

Do kontroly je zahrnuto stovky různých parametrů, jako jsou výluky, spoluúčasti či odlišné územní platnosti a rizika. RIXO.cz vše ohodnotí na stupnici od 1 do 10 (10 je nejlepší) a barevně označí, která smlouva je výhodná, a kterou by bylo lepší vyměnit. Je pak pouze na vás, zda si ponecháte současnou smlouvu, nebo ji vyměníte. 

Mít naprostou kontrolu nad svým pojištěním, a přitom se o něj vůbec nestarat nebylo nikdy jednodušší. S RIXO.cz budete vždy správně pojištění, a to díky perfektnímu využití technologií. 

Jsme online pojišťovací služba, která zajistí, že jsou naši klienti vždy správně pojištěni. Klademe si za cíl správu pojištění zjednodušit, zpřehlednit a zefektivnit.