Slyšíme to všude. Musíme zdražit! V posledních měsících si připlatíme za služby, potraviny, nemovitosti, energie, stavební materiál nebo pohonné hmoty. Své produkty zdražují také pojišťovny. Proto je důležité využívat služby srovnávače pojištění a nezaplatit za pojistku více, než je nutné. A to platí jak u nové pojistky, tak té stávající.

Pojišťovny začaly reagovat na rostoucí inflaci, zvyšující se ceny náhradních dílů a opravy vozidel. „Podle našich statistik cena pojistného od roku 2017 meziročně roste zhruba o 3,5 procenta. Za tři roky tak stoupla o více než 10 procent. A to není zanedbatelná částka,“ vysvětluje Martin Ždímal ze srovnávače pojištění RIXO.cz.

Naše doporučení je jasné. Pokud si potřebujete sjednat nové autopojištění nebo se blíží výročí vaši stávající pojistné smlouvy, je dobré to řešit co nejdříve, srovnat si nové nabídky a ověřit si, zda za stejná pojistná krytí můžete platit u některé pojišťovny méně,“ dodává Martin Ždímal.

Nikdy neberte první nabídku 

Díky konkurenčnímu boji pojišťoven se velmi často stává, že za stejná pojistná krytí dostanete několik cenově velmi odlišných nabídek. Díky RIXO.cz se velmi rychle zorientujete, jak se nabídky na trhu cenově pohybují, a s klidným srdcem si pak můžete online z pohodlí domova sjednat pro vás to ideální povinné ručení nebo havarijní pojištění. 

Srovnání autopojištění do 3 minut

RIXO.cz se snaží klientům maximálně usnadnit sjednání pojištění. U srovnání povinného ručení a havarijního pojištění stačí, když zadáte registrační značku a služba vyplní technické údaje o vozidle sama. Už tak nemusíte údaje složitě hledat v technickém průkazu. Poté stačí zadat jen několik základních údajů o sobě, kvůli bonusům, a RIXO.cz vám zobrazí šest nejvýhodnějších nabídek přehledně seřazených vedle sebe od té nejlepší (poměr cena/výkon) až po nejlevnější. Pokud se pro jednu rozhodne, stačí, když klikne na tlačítko „Mám zájem“ a smlouva mu automaticky dorazí do mailu. 


Jsme online pojišťovací služba, která zajistí, že jsou naši klienti vždy pojištěni správně a nejvýhodněji. Klademe si za cíl pojištění udělat nejpřehlednější, nejvýhodnější a nejrychlejší.